• banner2-1
 • banner2-2
 • banner2
 • banner1-2
 • banner3
 • Брза испорака

  Брза испорака

  7 дена за редовни оценки и големини.

 • целосна инспекција

  целосна инспекција

  секоја цел е целосно проверени за квалитет, големина, итн

 • Најдобра цена

  Најдобра цена

  добра цена со добар квалитет. Ќе го знаеме по споредба.

за нас

Нашата компанија се наоѓа во Wuxi градот, собирање на градот на индустриски нерѓосувачки челик во Кина.
Ние сме специјализирани во нерѓосувачки калеми, листови и плоча, од нерѓосувачки челик, цевки и фитинзи, цевки од нерѓосувачки челик, како и производи од алуминиум и бакар производи.

Нашата фирма има воспоставено добри односи со други домашни челичарници, како Tisco, Jisco, Posco, и имавме своја обработка на метали центар за разделување, сечење, површинска обработка.
Нашите производи се многу пофален од страна на нашите клиенти од Европа, Америка, Средниот Исток, Африка и Југоисточна Азија. Ние ќе им понуди конкурентни производи и сеопфатни услуги за клиентите.

 

Имаме професионален тим за продажба, контрола на квалитетот, по продажбата на услугата. Квалитет прво, сервис на прво место!