• banner2-1
 • banner2-2
 • banner2
 • banner1-2
 • banner3
 • ofrimit të shpejtë

  ofrimit të shpejtë

  7 ditë për klasat e rregullta dhe madhësive.

 • Inspektimi i plotë

  Inspektimi i plotë

  çdo mënyrë është inspektuar plotë për klasën, madhësia, etj

 • Cmimi me i mire

  Cmimi me i mire

  çmim të mirë me cilësi të mirë. Ju do të dini atë pas krahasimit.

Rreth nesh

Kompania jonë është e vendosur në qytetin e Wuxi, duke mbledhur qytetin e çelik inox industriale në Kinë.
Ne specializuar në mbështjellje inox, fletë dhe pjatë, tub çeliku inox dhe pajisje, tuba çeliku inox, dhe gjithashtu produktet e aluminit dhe produkteve të bakrit.

Kompania jonë ka krijuar marrëdhënie të mira me fabrika të tjera të brendshme të çelikut, si TISCO, Jisco, Posco, dhe ne kishim vet qendrën tonë të përpunimit të metaleve për ndarjen, prerje, trajtimin e sipërfaqes.
Prodhimet tona janë vlerësuar shumë nga klientët tanë nga Evropa, Amerika, Lindja e Mesme, Afrikës dhe Azisë Juglindore. Ne do të ofrojë produkte konkurruese dhe shërbim të plotë për klientët.

 

Ne kemi një ekip profesional për shitje, kontrollin e cilësisë, pas shitjes shërbimi. Cilësia e parë, Shërbimi i parë!